SULEJÓWEK. Zjazd na Dzień Dziecka

0
Tak bawili się absolwenci podczas VI Zjazdu (fot. Grzegorz Romaszuk)

Trwają przygotowania do VII Zjazdu Absolwentów i Nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku. Zbiega się on w tym roku ze świętowaniem 75. rocznicy powstania szkoły.

Zjazd absolwentów odbędzie się w sobotę 1 czerwca. Datę łatwo zapamiętać, bo to Międzynarodowy Dzień Dziecka. Warto wrócić do czasów, gdy było się dzieckiem, i powspominać je wraz z rówieśnikami – kolegami z liceum.

– Oczywiście chcielibyśmy, aby jak najwięcej naszych koleżanek i kolegów wzięło w nim udział – mówi o zjeździe Zofia Pantoła, przewodnicząca komitetu organizacyjnego, i zachęca do przekazywania informacji między znajomymi.

Zgłoszenia na zjazd można dokonać przez Internet, wypełniając odpowiedni formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie sulejóweckiego liceum (zakładka „VII Zjazd”). Trzeba w nim zadeklarować m.in., czy weźmie się udział tylko w zjeździe, czy także w balu absolwentów, a także podać swoje podstawowe dane. Wpłat (udział w zjeździe – 80 zł, udział w zjeździe i balu – 150 zł) trzeba dokonać na konto zjazdowe, które również podane jest na stronie szkoły.

Dzięki tym opłatom każdy z uczestników otrzyma w dniu zjazdu podczas rejestracji niezbędne materiały, np. Biuletyn Zjazdowy i pamiątki. Organizatorzy pilnie potrzebują do Biuletynu Zjazdowego wspomnień z czasów szkolnych, dlatego proszą o przesyłanie tekstów i fotografii do publikacji (zdjęcia koniecznie z niezbędnym opisem, najlepiej drogą elektroniczną na adres viizjazdlo@interia.pl).

– Prosimy Cię o pomoc – o zawiadomienie znajomych o zjeździe, o zaproszenie na spotkanie z nauczycielami oraz z koleżankami i kolegami. Im szybciej dokonywane będą zgłoszenia (i wpłaty), tym łatwiej i sprawniej będziemy mogli przygotowywać zjazd – apeluje Zofia Pantoła. – Pomóż nam – przekonuj Twoje koleżanki i kolegów, aby wzięli udział w naszym tradycyjnym (ale w odmłodzonej formie) spotkaniu i nie zwlekali z decyzją do ostatniej chwili – dodaje.

red.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ