PRZEPROSINY. Odpowiedzi kandydatów

0
Arkadiusz Śliwa i Jacek Zieliński (zdjęcia z arch. Arkadiusza Śliwy i Jacka Zielińskiego)

W aktualnym (42) numerze Lokalnej w artykule „Kandydatów na fotel burmistrza pytamy o pomysły na Sulejówek” wkradł się błąd. Odpowiedzi kandydatów na ostatnie pytanie:
Dlaczego, Pańskim zdaniem, mieszkańcy Sulejówka powinni głosować na Pana, a nie na Pańskiego konkurenta? Jakie cechy i umiejętności czynią Pana lepszym kandydatem?
powinny brzmieć:

ARKADIUSZ ŚLIWA:
Bo mi się chce! Żyję Sulejówkiem i problemami jego mieszkańców i jest to dla mnie ogromna satysfakcja, jeśli mogę zrobić coś dobrego i skutecznie kontynuować już rozpoczęte epokowe projekty rozwojowe!

JACEK ZIELIŃSKI:
Dlatego, że ja proponuję mieszkańcom zrównoważony rozwój miasta w każdej jego części od 1. roku kadencji z pełną informacją, jakie będą realizowane inwestycje w mieście. Po drugie, lepszy nadzór nad inwestycjami, lepsza kontrola wykonawców oraz pilnowanie terminów zakończenia prac. Ponadto poprawię relację oraz wzmocnię współpracę z sąsiednimi gminami i powiatem mińskim. Co mnie cechuje? To, że jeżeli chodzi o sprawy miasta i jego mieszkańców, uważam, że nie ma spraw nie do rozwiązania, są tylko mniej lub bardziej trudne. Ponadto uważam, że rozmowa to prosty sposób na to, by dotrzeć do drugiego człowieka i znaleźć rozwiązanie wielu problemów.

Za błąd przepraszam.
Robert Nowiński

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ