SULEJÓWEK. Sprawdź, kto reprezentuje Cię w radzie miasta

0
Radni Rady Miasta Sulejówek 2014-2018 (od lewej): Zenon Dąbrowski (Okręg nr 14), Tadeusz Małkiewicz (Okręg nr 6), Andrzej Chachulski (Okręg nr 5) i Andrzej Lipka (Okręg nr 10) (fot. Eliza Woźnicka-Nowińska)

W związku z dyskusjami pod naszymi postami na Facebooku (www.facebook.com/elokalna) postanowiliśmy przypomnieć, z których okręgów są poszczególni radni w Radzie Miasta Sulejówek. Informacje dotyczą wyborów samorządowych z 2014 roku, więc z tego czasu są informacje o wieku ówczesnych świeżo upieczonych radnych oraz nazwy ulic (dziś niektóre zostały zmienione).

OKRĘG nr 1 – Mateusz Eliasz, KW Prawo i Sprawiedliwość (w czasie wyborów miał 33 lata, był jednym z 3 kandydatów, dostał 179 głosów)

Aleja Piłsudskiego nr nieparzyste od 35 do końca i nr parzyste od 94 do końca, Czereśniowa, Czynu Społecznego nr nieparzyste od 223 do końca i nr parzyste od 208 do końca, Drobiarska, Gwarna, Hotelowa, Jana III Sobieskiego nr nieparzyste od 133 do końca i nr parzyste od 94 do końca, Kasprowicza nr nieparzyste od 29 do końca i nr parzyste od 36 do końca, Kasztanowa, Kolbego, Konwaliowa, Krasickiego nr nieparzyste od 75 do końca i nr parzyste od 38 do końca, Krzywa, Leszczynowa, Malinowa, Mariańska, Miodowa, Piaskowa nr nieparzyste od 1 do końca, Podleśna, Poziomkowa, Rataja, Różana, Rzemieślnicza, Sasankowa, Szklarniowa nr nieparzyste od 17 do końca i nr parzyste od 32 do końca, Trakt Brzeski nr parzyste od 52 do końca, Truskawkowa, Wodociągowa nr nieparzyste od 1 do końca, Żeromskiego nr nieparzyste od 77 do końca i nr parzyste od 64 do końca

OKRĘG nr 2 – Małgorzata Lubecka, KW Prawo i Sprawiedliwość (w czasie wyborów miała 58 lat, była jedną z 3 kandydatów, dostała 339 głosów)

1 Armii Wojska Polskiego, 11 Listopada nr nieparzyste od 141 do końca i nr parzyste od 130 do końca, Aleja Piłsudskiego nr parzyste od 12 do 92, Broniewskiego, Dworcowa nr nieparzyste od 109 do końca, Grottgera, Idzikowskiego nr nieparzyste od 11 do końca i nr parzyste od 12 do końca, Jasna, Królewska, Matejki, Mieszka I, Moraczewskiego, Orla, Paderewskiego nr nieparzyste od 79 do końca, Piękna, Puszkina, Sosnowa, Świętojańska, Wiosenna, Wiśniowa, Wodociągowa nr parzyste od 2 do końca, Wrzosowa, Wspólna, Żwirowa

OKRĘG nr 3 – Janusz Czarnocki, KWW Wspólnota Samorządowa – Razem (w czasie wyborów miał 51 lat, był jednym z 2 kandydatów, dostał 378 głosów)

11 Listopada nr nieparzyste od 97 do 139 i nr parzyste od 86 do 128, Aleja Piłsudskiego nr nieparzyste od 11 do 33, Bogusławskiego nr nieparzyste od 21 do końca i nr parzyste od 6 do końca, Dojazdowa, Dworcowa nr nieparzyste od 73 do 107, Harcerska, Idzikowskiego bloki nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, i nr nieparzyste od 1A do 7B, Jana III Sobieskiego nr parzyste od 80 do 92, Kasprowicza nr nieparzyste od 1 do 27 i nr parzyste od 2 do 34, Krasickiego nr nieparzyste od 15 do 41 i nr parzyste od 14 do 36, Kruczkowskiego nr nieparzyste od 55 do końca i nr parzyste od 52 do końca, Kwiatowa, Legionów, Moniuszki nr nieparzyste od 9 do końca i nr parzyste od 16 do końca, Oleandrów, Osiedlowa, Paderewskiego nr nieparzyste od 35 do 77 i nr parzyste od 68 do 100, Piaskowa nr parzyste od 2 do końca, Pierwszej Kadrowej, Prusa, Żeromskiego nr parzyste od 2 do 32

OKRĘG nr 4 – Halina Wysocka, KWW Wspólnota Samorządowa – Razem (w czasie wyborów miała 65 lat, była jedną z 3 kandydatów, dostała 211 głosów)

15 Sierpnia, Aleja Piłsudskiego nr nieparzyste od 1 do 9 i nr parzyste od 2 do 10, Dębowa, Kombatantów nr parzyste od 58 do końca, Kormoranów, Krucza, Ogińskiego nr nieparzyste od 1 do końca i nr parzyste od 2 do 6, Okuniewska nr nieparzyste od 31 do końca i nr parzyste od 2 do końca, Piastowska, Plater, Pocztowa, Poniatowskiego nr nieparzyste od 1 do 7, Przechodnia, Ptasia, Pułaskiego, Reymonta nr nieparzyste od 59 do końca i nr parzyste od 26 do końca, Rodziewiczówny, Skłodowskiej-Curie, Wiejska, Wrońskiego

OKRĘG nr 5 – Andrzej Chachulski, KW Prawo i Sprawiedliwość (w czasie wyborów miał 63 lata, był jednym z 3 kandydatów, dostał 149 głosów)

Plac Czarnieckiego, Poligonowa

OKRĘG nr 6 – Tadeusz Małkiewicz, KWW Wspólnota Samorządowa – Razem (w czasie wyborów miał 60 lat, był jednym z 2 kandydatów, dostał 248 głosów)

Akacjowa, Brzozowa, Dąbrówki, Fredry, Gdańska, Jodłowa, Kołłątaja, Kombatantów nr parzyste od 2 do 56, Lipowa, Ludowa, Niemcewicza, Ogińskiego nr parzyste od 6a do 22, Okuniewska nr nieparzyste od 1 do 29, Poniatowskiego nr nieparzyste od 9 do końca i nr parzyste od 2 do końca, Poprzeczna, Reja, Reymonta nr nieparzyste od 1 do 57 i nr parzyste od 2 do 24, Słoneczna, Topolowa, Zaciszna, Zawiszy

OKRĘG nr 7 – Daniel Dąbrowski, KW Prawo i Sprawiedliwość (w czasie wyborów miał 33 lata, był jednym z 3 kandydatów, dostał 184 głosów)

3 Maja nr nieparzyste od 1 do 29 i nr parzyste od 2 do 46, Armii Krajowej nr nieparzyste od 1 do 37, Bema nr nieparzyste od 1 do 11 i nr parzyste 2E i 2H, Głowackiego nr nieparzyste od 1 do 27 i nr parzyste od 2 do 38, Konarskiego nr nieparzyste od 1 do 7 i nr parzyste od 2 do 12, Krasińskiego, Krótka, Małachowskiego, Niecała, Niemojewskiego nr nieparzyste od 1 do 27 i nr parzyste od 2 do 28, Orzeszkowej nr nieparzyste od 1 do 17 i nr parzyste od 2 do 12, Przybyszewskiego nr parzyste od 2 do 12, Rejtana, Staszica, Szosowa nr nieparzyste od 1 do końca, Świętochowskiego nr nieparzyste od 1 do 31 i nr parzyste od 2 do 38, Wyspiańskiego

OKRĘG nr 8 – Adam Lesiński, KW Prawo i Sprawiedliwość (w czasie wyborów miał 36 lat, był jednym z 2 kandydatów, dostał 315 głosów)

3 Maja nr nieparzyste od 31 do 79 i nr parzyste od 48 do 100, Armii Krajowej nr nieparzyste od 39 do 87, Baryłki, Cieplaka, Dąbrowskiego nr nieparzyste od 1 do 21 i nr parzyste od 2 do 20, Jagiellońska, Łukasińskiego nr parzyste od 2 do 20, Niemojewskiego nr nieparzyste od 29 do 69 i nr parzyste od 30 do 68A, Nowa nr nieparzyste od 1 do 5 i nr parzyste od 2 do 10, Orzeszkowej nr nieparzyste od 19 do końca i nr parzyste od 14 do końca, Przybyszewskiego nr nieparzyste od 1 do 7, Sejmowa nr nieparzyste od 1 do 19 i nr parzyste od 2 do 20, Spacerowa, Szekspira nr nieparzyste od 1 do 9A i nr parzyste od 2 do 14, Szosowa nr parzyste od 2 do 30A, Świętochowskiego nr nieparzyste od 33 do 71B i nr parzyste od 40 do 76, Tuwima nr nieparzyste od 1 do 11 i nr parzyste od 2 do 10

OKRĘG nr 9 – Paweł Bieliński, KW Prawo i Sprawiedliwość (w czasie wyborów miał 39 lat, był jednym z 3 kandydatów, dostał 329 głosów)

3 Maja nr nieparzyste od 81 do końca i nr parzyste od 102 do końca, Armii Krajowej nr nieparzyste od 89 do końca i nr parzyste od 96 do końca, Chopina nr nieparzyste od 43 do końca i nr parzyste od 42 do końca, Długa, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Klonowa, Leśna, Łomżyńska, Łukasińskiego nr nieparzyste od 1 do 25, Mazowiecka, Miła, Mińska nr nieparzyste od 1 do końca i nr parzyste od 2 do 16, Niemojewskiego nr nieparzyste od 71 do końca i nr parzyste od 70 do końca, Nowa nr nieparzysty 7 i nr parzyste od 12 do końca, Partyzantów, Pogodna, Sejmowa nr nieparzyste od 21 do końca i nr parzyste od 22 do końca, Słowackiego nr nieparzyste od 53 do końca i nr parzyste od 50 do końca, Szosowa nr parzyste od 32 do końca, Świerkowa, Świętochowskiego nr nieparzyste od 73 do końca i nr parzyste od 78 do końca, Torfowa, Tramwajowa, Wąska nr nieparzyste od 1 do 11 i nr parzyste od 2 do 12, Wierzbowa, Zielona

OKRĘG nr 10 – Andrzej Lipka, KW Prawo i Sprawiedliwość (w czasie wyborów miał 57 lat, był jednym z 3 kandydatów, dostał 171 głosów)

15 Września, Armii Krajowej nr parzyste od 42 do 94, Chopina nr nieparzyste od 13 do 41 i nr parzyste od 8 do 40, Dąbrowskiego nr nieparzyste od 23 do końca i nr parzyste od 22 do końca, Łukasińskiego nr nieparzyste od 27 do końca i nr parzyste od 22 do końca, Mickiewicza nr nieparzyste od 5 do końca i nr parzyste od 6 do końca, Miedziana, Mińska nr parzyste od 18 do końca, Narutowicza nr nieparzyste od 29 do 31, Południowa nr nieparzyste od 9 do końca, Przybyszewskiego nr nieparzyste od 9 do końca, Słowackiego nr nieparzyste od 7 do 51 i nr parzyste od 10 do 48, Solskiego, Stalowa, Szekspira nr nieparzyste od 11 do końca i nr parzyste od 16 do końca, Tetmajera nr nieparzyste od 13 do końca i nr parzyste od 16 do końca, Tuwima nr nieparzyste od 13 do końca i nr parzyste od 12 do końca, Wąska nr nieparzyste od 13 do końca i nr parzyste od 14 do końca, Wyzwolenia nr nieparzyste od 1 do 5 i nr parzyste od 2 do 6, Żelazna nr nieparzyste od 1 do końca i nr parzyste od 2 do 32

OKRĘG nr 11 – Anna Faluta, KWW Wspólnota Samorządowa – Razem (w czasie wyborów miała 39 lat, była jedną z 3 kandydatów, dostała 255 głosów)

Bydgoska, Chełmska, Cicha, Grabińska, Grunwaldzka, Helska, Kielecka, Koszalińska, Krakowska, Kraszewskiego nr nieparzyste od 15 do końca i nr parzyste od 40 do końca, Lubelska, Magnoliowa, Magnuszewska, Narutowicza nr nieparzyste od 33 do końca i nr parzyste od 28 do końca, Norwida, Olsztyńska, Opolska, Płocka, Polna, Południowa nr nieparzyste od 1 do 7 i nr parzyste od 2 do końca, Poznańska, Sandomierska, Sienkiewicza Szczecińska, Warecka Wilsona nr parzyste od 2 do końca, Wrocławska, Wyzwolenia nr nieparzyste od 7 do końca i nr parzyste od 8 do końca, Zamojska, Żelazna nr parzyste od 34 do końca

OKRĘG nr 12 – Dariusz Galiński, KWW Wspólnota Samorządowa – Razem (w czasie wyborów miał 53 lat, była jednym z 4 kandydatów, dostał 214 głosów)

Armii Krajowej nr parzyste od 2 do 40, Bema nr nieparzyste od 13 do końca i nr parzyste od 2 do końca bez 2E i 2H, Chopina nr nieparzyste od 1 do 11 i nr parzyste od 2 do 6, Głowackiego nr nieparzyste od 29 do końca i nr parzyste od 40 do końca, Hallera, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konarskiego nr nieparzyste od 9 do końca, Konopnickiej, Kopernika, Kraszewskiego nr nieparzyste od 1 do 13 i nr parzyste od 2 do 38, Księdza Ignacego Skorupki, Mickiewicza nr nieparzyste od 1 do 3 i nr parzyste od 2 do 4, Nałkowskiej, Narutowicza nr nieparzyste od 1 do 27 i nr parzyste od 2 do 26, Przybyszewskiego nr parzyste od 14 do końca, Słowackiego nr nieparzyste od 1 do 5 i nr parzyste od 2 do 8 Szaserów, Tetmajera nr nieparzyste od 1 do 11 i nr parzyste od 2 do 14, Wilsona nr nieparzyste od 1 do końca, Zelwerowicza

OKRĘG nr 13 – Jacek Zieliński, KW Prawo i Sprawiedliwość (w czasie wyborów miał 39 lat, był jednym z 4 kandydatów, dostał 482 głosy)

Andersa, Asfaltowa, Bagno, Berlinga, Brzezińska, Czynu Społecznego nr nieparzyste od 1 do 221 i nr parzyste od 2 do 202, Dąbka, Dobrzańskiego, Francuska, Graniczna, Grudzińskiego, Jaśminowa, Kleeberga, Kolejowa, Kutrzeby, Lema, Łąkowa, Maczka, Maków Polnych, Małego Księcia, Ogrodnicza, Okrzei, Olszyny, Przejazd nr nieparzyste od 1 do końca, Sielankowa, Sosabowskiego, Starych Dębów, Sucharskiego, Szklarniowa nr nieparzyste od 1 do 15 i nr parzyste od 2 do 30, Tęczowa, Trakt Brzeski nr parzyste od 2 do 50, Traugutta, Wenecka

OKRĘG nr 14 – Zenon Dąbrowski, KWW Praworządność (w czasie wyborów miał 61 lat, był jednym z 4 kandydatów, dostał 169 głosów)

11 Listopada nr nieparzyste od 1 do 37 i nr parzyste od 2 do 34, Baczyńskiego, Batorego, Chełmońskiego, Chodkiewicza, Dworcowa nr nieparzyste od 1 do 31A, Dzielna, Grabskiego nr nieparzyste od 37 do końca i nr parzyste od 28 do końca, Iwaszkiewicza, Jana III Sobieskiego nr nieparzyste od 1 do 131A i nr parzyste od 2 do 36, Kardynała Wyszyńskiego, Kossaka, Kościuszki nr nieparzyste od 1 do końca i nr parzyste od 14 do końca, Krasickiego nr nieparzyste od 43 do 73, Kruczkowskiego nr nieparzyste od 1 do 13 i nr parzyste od 2 do 16, Ks. Korysia, Ks. Twardowskiego, Nowotki, Przejazd nr parzyste od 2 do końca, Przybosia, Sikorskiego, Starzyńskiego, Szymanowskiego, Żeromskiego nr nieparzyste od 41 do 75 i nr parzyste od 34 do 62, Żurawska

OKRĘG nr 15 – Aleksandra Szymulewicz, KW Prawo i Sprawiedliwość (w czasie wyborów miała 37 lat, była jedną z 4 kandydatów, dostała 196 głosów)

11 Listopada nr nieparzyste od 39 do 95 i nr parzyste od 36 do 84, Bogusławskiego nr nieparzyste od 1 do 19 i nr parzyste od 2 do 4, Dworcowa nr nieparzyste od 33 do 71, Grabskiego nr nieparzyste od 1 do 35 i nr parzyste od 2 do 26, Jana III Sobieskiego nr parzyste od 38 do 78, Jedności, Kościuszki nr parzyste od 2 do 12, Kruczkowskiego nr nieparzyste od 15 do 53 i nr parzyste od 18 do 50, Łączna, Młodości, Mokra, Moniuszki nr nieparzyste od 1 do 7B i nr parzyste od 2 do 14A, Mysia, Okulickiego, Paca, Paderewskiego nr nieparzyste od 1 do 33 i nr parzyste od 2 do 66, Prosta, Szkolna, Żeromskiego nr nieparzyste od 1 do 39

opr. ew

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ