HALINÓW, DĘBE WIELKIE. Które działki pod autostradę?

0
Obwieszczenie wojewody ze szczegółowym wykazem działek znajduje się w papierowym wydaniu Lokalnej w aktualnym numerze (Lokalna nr 7/2018) na stronach 16 i 17

Wojewoda mazowiecki podał numery działek, które będą przejęte pod budowę autostrady A2 Warszawa-Kukuryki na terenie gmin Halinów i Dębe Wielkie.

Chodzi o odcinek przyszłej autostrady od węzła Konik do początku obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Inwestor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, działa na podstawie tzw. ustawy specjalnej „o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych”.

Przewiduje ona przymusowe przejęcia (za odszkodowaniem) prywatnych gruntów niezbędnych do budowy dróg.

Wojewoda poinformował o wszczęciu postępowania o zezwolenie na rozpoczęcie inwestycji. Podaje też listę działek na terenie gmin Halinów i Dębe Wielkie, które mają być przejęte w całości lub części pod autostradę. Znajdują się one w Cisiu, Wielgolesie Brzezińskim, Żwirówce, Choszczówce Dębskiej, Kobiernem, Olesinie, Ostrowie-Kani, Halinowie.

Obwieszczenie wojewody ze szczegółowym wykazem działek znajduje się w papierowym wydaniu Lokalnej w aktualnym numerze (Lokalna nr 7/2018) na stronach 16 i 17.
jk

LOKALNA nr 7 (723), wt. 13 lutego 2018

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ