ZAPROSZENIE. Kapela zagra walczyka

0
Aleksandra Wiecka 6 sierpnia poprowadzi warsztaty z walczyka, tu porwana do tańca przez Rafała Bieryłę (fot. Anna Kuśmierczyk)

W niedzielę 6 sierpnia znów będzie można potańczyć w Gościńcu Goździejewskim (gmina Dębe Wielkie). Tym razem tematem przewodnim będzie walczyk.

W ramach projektu „Tańce na Gościńcu” 9 lipca Patrycja Kuczyńska uczyła wszystkich chętnych tańczyć oberka (pisaliśmy o tym TU – kliknij, aby przeczytać). W najbliższą niedzielę, 6 sierpnia, zajęcia poprowadzi Aleksandra Wiecka. Pokaże, jak tańczyć walczyka.

Zagra Kapela Dorosza w składzie: Piotr Dorosz – harmonia pedałowa, Karolina Podrucka – bębenek obręczowy, Joanna Rzeźnicka – skrzypce.

Warsztaty tańca ludowego zaczną się o godz. 15 i mają potrwać do godz. 20. Zapraszamy do Gościńca Goździejewskiego (Kąty Goździejewskie Drugie 40A, przy drodze wojewódzkiej 637 Warszawa-Węgrów, na granicy gmin Dębe Wielkie i Halinów).

Podobnie jak za pierwszym razem z Sulejówka i Mińska Mazowieckiego można do Gościńca dojechać rowerami i to w towarzystwie.

– Jeszcze raz zapraszam na wycieczkę rowerową do Kątów Goździejewskich – 6 sierpnia. Trasa liczy 10 km w jedną stronę  – zachęca Wojciech Kisiel z sulejóweckiej Grupy Rowerowej. – Zbiórka o godz. 13.30 przy Przedszkolu nr 1 w Sulejówku, ul. Paderewskiego 47.

– Zapraszam w niedzielę 6 sierpnia na małą przejażdżkę do Kątów Goździewskich na warsztaty tańca ludowego. Wyjazd o godz. 13.00 spod fontanny przy MDK, tempo spacerowo-turystyczne. Trasa ok. 40 km – kieruje zachętę do mińszczan Arkadiusz Łukasiak z Mińskiej Grupy Rowerowej.

ew

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ