Dzień Kobiet wcześniej, wyjazdowo i na wesoło

0

Już 27 lutego w gminie Jakubów odbył się wyjazdowy Gminny Dzień Kobiet. Głównym organizatorem imprezy był urząd gminy, który na uroczystość zaprosił panie do sali weselnej Cichy Kątek położonej w centrum Siedlec.
Przybyły przedstawicielki urzędu, kół gospodyń wiejskich, kół emerytów i rencistów, radne, sołtyski, dyrektorki szkół, szefowe jednostek samorządowych z terenu gminy. Gościem specjalnym był Michał Jaworski, reprezentujący wicemarszałek Senatu Marię Koc.

– Serdecznie witam Panie w tak szczególnym dniu – zwrócił się do zebranych wicewójt Jakubowa Bogusław Dziedzic i życzył tradycyjnie – „radości i szczęścia, długich lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz spełnienia wszystkich zamierzeń”. Do życzeń przyłączył się również Michał Jaworski, odczytując list od pani wicemarszałek. Podziękowania oraz życzenia udanej zabawy skierowała do uczestników spotkania wójt Hanna Wocial.

Panie obdarowane zostały drobnymi słodkimi upominkami, a czas umilała muzyka serwowana przez właściciela lokalu Gabriela Peda, który w tym dniu obchodził również swoje imieniny. Królowała muzyka lat 80. przeplatana walcami i tangami oraz utworami disco. W przerwach swój artystyczny repertuar prezentowali radny gminny Wojciech Nowak oraz lokalny żeński zespół śpiewaczy.

opr. red., materiał UG Jakubów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ