Remonty w Rembertowie. Objazdy

0

Od 19 października do 20 grudnia zostanie zamknięta ul. Czwartaków u jej wylotu do ulicy Żołnierskiej. A to nie koniec remontów w Rembertowie.

Wykonawca przebudowy ulic Marsa i Żołnierskiej zapowiada zmiany w organizacji ruchu od poniedziałku 17 października. Rozpoczęła się rozbiórka wyłączonego z ruchu wschodniego wiaduktu ul. Żołnierskiej znajdującego się nad linią kolejową i ul. Strażacką. Prace rozbiórkowe postępują i z tego powodu w noce z poniedziałku na wtorek (17/18 października) oraz z wtorku na środę (18/19 października) w godz. 22.00-6.00 zamknięta dla ruchu będzie łącznica ul. Strażackiej przebiegająca pod wiaduktem ul. Żołnierskiej. Uruchomiona zostanie możliwość bezpośredniego skrętu z ul. Żołnierskiej w ul. Strażacką w kierunku Targówka oraz w kierunku Rembertowa. Relacja Targówek-Rembertów będzie odbywała się objazdem do ul. Marsa.

Od środy 19 października od godz. 5.00 na dłużej zamknięta dla ruchu będzie ul. Czwartaków na odcinku od ul. Żołnierskiej do skrzyżowania z ul. Zesłańców Polskich. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Marsa – al. gen. Chruściela „Montera” – Paderewskiego. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 20 grudnia. Utrudnienia w tym miejscu związane są z przebudową ul. Czwartaków przy skrzyżowaniu z ul. Żołnierską. Nad skrzyżowaniem z ul. Czwartaków w ciągu ul. Żołnierskiej powstaną dwa wiadukty.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ