Remont na Okuniewskiej – nowe informacje

0
Ulica Okuniewska woła o remont także na terenie Sulejówka. Póki co jednak mieszkańcy są skazani na ćwiczenie cierpliwości - na razie remont trwa u sąsiadów (fot. Eliza Woźnicka-Nowińska)

Droga wojewódzka nr 637 w remoncie jest od dłuższego czasu. Obecnie firma Strabag działa na niej na terenie gmin Dębe Wielkie i Halinów – od Kątów Goździejewskich Drugich po Okuniew. W najbliższy weekend będzie jednak zamknięta dla ruchu nie na tym terenie, tylko już w granicach Warszawy. Bądźmy gotowi na objazdy.

Od godz. 22 w piątek 7 października do godz. 4 w poniedziałek 10 października ul. Okuniewska w Wesołej będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Cyrulików do ul. 111 Eskadry Myśliwskiej. Wjazd i wyjazd z ul. 111 Eskadry Myśliwskiej (dojazd do Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych) będzie możliwy. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: 1 Praskiego Pułku – Niemcewicza – Wspólna – Grzybowa – al. Komandosów – Ilskiego – Marsa. Powodem zmian jest wymiana nawierzchni jezdni.

Tymczasem firma Strabag remontująca obecnie drogę 637 od Kątów Goździejewskich Drugich do Okuniewa w związku z niekorzystną aurą zawiesiła prace od 3 do 9 października. Jednocześnie już zapowiada zamknięcie drogi i nową organizację ruchu od poniedziałku 10 października. Zamknięcie drogi będzie obowiązywać od 10 do 16 października, a w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych okres ten może się wydłużyć.

opr. ew

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ