Victoria szykuje kadrę

0
Janek Dźwigała grał w drugiej tercji

Aż 15 zawodników testowała Victoria Sulejówek w pierwszym sparingu 30 stycznia. Wśród nich wielu młodzieżowców, ale i graczy z doświadczeniem z II ligi, także obcokrajowców.

Pierwszy sparing z zespołem Unii Warszawa zakończył się remisem 1:1. Spotkanie podzielono na tercje: 35, 35 i 30 minut. Bramkę dającą prowadzenie w drugiej części zdobył Bartek Szulim, wykorzystując dogranie z rzutu wolnego Olka Eibla. Chwilę wcześniej Eibl trafił w słupek. Kolejna bramka Szulima nie została uznana przez sędziego. Goście wyrównali 5 minut przed końcem spotkania, wykorzystując błąd Mateusza Łysika.

– Nasi zawodnicy są po dwóch tygodniach ciężkiej pracy, więc spodziewaliśmy się, że dziś wystąpi efekt tak zwanych ciężkich nóg. Potraktowaliśmy ten sparing jako jednostkę treningową, dlatego wszyscy grali mniej więcej po 35 minut i był to też sprawdzian dla testowanych zawodników. Kilku z nich zaskoczyło nas bardzo pozytywnie, a niektórym musieliśmy już dziś podziękować. Przez następny tydzień w dalszym ciągu będziemy pracować na wysokich obrotach i dopinać kadrę. Myślę, że w najbliższym tygodniu zapadną ostateczne decyzje co do niektórych zawodników – powiedział drugi trener Maciek Wesołowski.
ak

LOKALNA nr 5 (619), wt. 2 lutego 2016 (w sprzedaży do południa 9 lutego)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ