Od marzenia do spełnienia

0
Anna Obszarna nie boi się żadnych wyzwań. Jak mówi, gdy człowiek chce, to nauczy się wszystkiego. Gdy nie chce, to zawsze będzie miał dwie lewe ręce

Język francuski, teatr i decoupage. To tylko kilka z pasji Anny Obszarnej. Jak sama mówi, gdy człowiek chce, to nauczy się wszystkiego. Gdy nie chce, to zawsze będzie miał dwie lewe ręce. Była ona pierwszą bohaterka cyklu spotkań „Ludzie z pasją”.

Gminna Biblioteka Publiczna w Cegłowie postanowiła wyszukać lokalnych pasjonatów. Nieważne, jakiej dziedziny dotyczą ich zainteresowania. Może to być na przykład haft, malarstwo, poezja. Nie liczy się też wiek. Dyrektorka Danuta Grzegorczyk mówi, że w ten sposób biblioteka chce wzbudzić w czytelnikach nowe zainteresowania oraz namówić ich do pokazania swoich pasji.

Jako pierwsza 26 stycznia swoje zainteresowania przedstawiła Anna Obszarna. Przekaz ze spotkania był bardzo prosty i motywujący. Na pasje nigdy nie jest za późno. Wystarczy chęć spróbowania czegoś nowego i sporo determinacji.

Anna Obszarna zawodowo zajmuje się protetyką dentystyczną. Ma jednak wiele pasji, które w żaden sposób nie są związane ze stomatologią…

Więcej w papierowym wydaniu Lokalnej
Jarosław Ciółkowski

LOKALNA nr 5 (619), wt. 2 lutego 2016 (w sprzedaży do południa 9 lutego)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ