Zmiany w kursowaniu pociągów 28-31 stycznia

0

Od 28 do 31 stycznia nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów na linii Warszawa-Łuków

28 stycznia 2016 r. na odcinku Warszawa Wschodnia-Warszawa Wesoła wystąpi całkowita przerwa w ruchu pociągów w godzinach wieczornych (20:30-1:30) i zostanie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa. Dodatkowo w dniach 29-31 stycznia na odcinku Warszawa Rembertów-Sulejówek Miłosna ruch pociągów będzie prowadzony wahadłowo po jednym czynnym torze. W związku z tym większość pociągów do/z Mińska Maz. i Mrozów będzie odwołana.

Opisane wyżej utrudnienia są związane z ostatnim etapem prac modernizacyjnych w stacji Warszawa Rembertów – wymianą urządzeń sterowania ruchem kolejowym (SRK). Od 1 lutego zarządca infrastruktury planuje przywrócenie podstawowego układu torowego, dzięki czemu pociągi będą mogły kończyć i rozpoczynać bieg na stacji Rembertów.
W związku przerwą w ruchu 28 stycznia nie będzie kursowało 8 pociągów (cztery na odcinku Warszawa Wschodnia-Warszawa Wesoła oraz 4 na odcinku Warszawa Wesoła-Warszawa Wschodnia). Natomiast 29 stycznia nie pojedzie jeden pociąg z Warszawy Wschodniej do Warszawy Wesołej. Za te pociągi Koleje Mazowieckie uruchomią zastępczą komunikację autobusową.

Zmiany dotyczą oczywiście także podróżujących SKM-ką.

ROZKŁAD JAZDY ZASTĘPCZEJ KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ
na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła

KM

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ