Mikołajowe kopnięcia dosiężne

0
Jaś Sikora w technikach specjalnych

W sobotę 12 grudnia Klub Sportów Walki Tae Sulejówek zorganizował Mikołajkowy Turniej Taekwondo. Do udziału w zimowych mistrzostwach klubu zgłosiło się aż 80 zawodników, dlatego imprezę trzeba było przeprowadzić po sąsiedzku, w szkole w Okuniewie (gm. Halinów).

Gościnnie pojawili się fighterzy z Walhalla Mińsk Mazowiecki. Zmagania odbywały się w grupach: przedszkolaki 3-6 lat, młodzicy 7-9 lat i kadeci 10-12 lat. Najmłodsi walczyli na piankowe pałki, sprawdzili się też w technikach specjalnych – kopnięciach dosiężnych na jak największą wysokość. Starsi walczyli w formule semi-contact.
Organizatorzy, Ewelina i Bartłomiej Turczyńscy, wręczyli w tym dniu młodym sportowcom w sumie ponad 120 medali – za pierwsze, drugie i trzecie miejsca. Jak co roku podczas zawodów bity był rekord klubu w kopnięciu dosiężnym. W tym roku pobił go Kacper Gadomski, który skoczył na wysokość 2 m i 23 cm.
– Zawody nie odbyłyby się, gdyby nie pomoc naszych wspaniałych sędziów Patrycji i Marcina Gadomskich oraz Sebastiana Misiury. Miejmy nadzieję, że za rok, na kolejnych mistrzostwach spotka się równie liczna grupa młodych sportowców – powiedział Lokalnej Bartłomiej Turczyński.
ak

Więcej zdjęć w papierowym wydaniu Lokalnej

LOKALNA  nr 52/2015, 22 grudnia 2015

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ